Shkarkoni video ose gif nga Cicëroj

Kopjoni dhe ngjisni lidhjen në çdo video nga Twitter.com

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

TOP #1 Twitter Video Shkarkues

twiloader.com Ky është një shkarkues falas i videove në internet nga Twitter për të kursyer në çdo pajisje për shikimin në internet

E shpejtë, e lehtë dhe e sigurt!

Nuk ka programe ose aplikacione në dyshim për të instaluar në pajisjen tuaj.

Asnjë regjistrim

E vetmja gjë që ju nevojitet për të shkarkuar video nga Twitter është një lidhje me vetë videon. Ju nuk keni nevojë të regjistroheni ose të keni një llogari në Twitter.

Të gjitha formatet e mundshme dhe cilësinë e videos

Ju mund të shkarkoni video nga Twitter në formate dhe cilësi të ndryshme nëse është e mundur

Shkarkim i pakufizuar i videos

Ju mund të shkarkoni çdo numër video nga Twitter pa ndonjë kufi të shpejtësisë

Mbështet të gjitha pajisjet

Videot e shkarkuara nga Twitter mund të shihen në çdo pajisje dhe platformë: PC, Mac, Windows, iOS, Android

Falas përgjithmonë

Shkarkuesi në internet ka qenë gjithmonë dhe gjithmonë do të jetë falas

Si mund të shkarkoj një video ose gif nga Twitter?

Ju nuk keni nevojë të instaloni ndonjë program ose aplikacione për pajisjen tuaj për të marrë një lidhje për të shkarkuar video nga Twitter.

Së pari, ju duhet të kopjoni lidhjen në video nga Twitter

Ju mund të kopjoni lidhjen në aplikacion ose në Twitter.com në shiritin e shfletuesit. Klikoni Share dhe Gjeni butonin Kopjimi i lidhjes

Ngjitni lidhjen në video për të shkarkuar

Në Shkarkuesin nga Twitter, ju duhet të ngjisni lidhjen në fushë për të shkarkuar

Zgjidhni një cilësi të dëshiruar të cilësisë së videos dhe formatit të dëshiruar të skedarit

Pasi të klikoni butonin e shkarkimit, mund të zgjidhni cilësinë dhe formatin e videos MP4 ose Audio MP3

Ruani videon nga Twitter

Ju mund ta ruani skedarin e videos në pajisjen tuaj duke zgjedhur audio ose video që dëshironi dhe duke klikuar në të

Reagime nga përdoruesit

Ne mirëpresim çdo reagim nga përdoruesit tanë! Dërgoni reagime dhe sugjerime në email në fund të kësaj faqe

I dalë në pension

Misty Graham

I dalë në pension

Unë kam qenë në pension për shumë vite. Dhe nganjëherë mërzitem shumë. Dhe pastaj kaloj orë të tëra duke parë postime interesante në Twitter. Dhe nganjëherë hasem në video shumë qesharake që do të doja të kursej dhe t'u kaloja pasardhësve të mi. Falë shërbimit tuaj, unë mund ta bëj atë!

Student

Joshua Hermann

Student

Unë fillova të përdor videon tuaj në internet Shkarkuesin nga Twitter kur isha shumë i ri dhe shkova në shkollë! Tani unë jam tashmë student në një universitet prestigjioz. Dhe shkarkuesi juaj më ndihmon të mos bie në gjumë gjatë ligjëratave të mërzitshme duke kursyer video interesante në Twitter paraprakisht në iPhone tim

Bloger

Kenny Feil

Bloger

Falë ngarkuesit tuaj, unë shkarkoj video nga Twitter shpejt dhe me cilësi të lartë! Pastaj i përdor në videot e mia kur i redaktoj ato për blogun tim. Pra, pyetja e cilësisë është shumë e rëndësishme për mua. Faleminderit!

Pyetjet e bëra më shpesh

Edhe pse shkarkuesi ynë në internet është sa më i lehtë për t'u përdorur, ju jeni përpjekur t'i përgjigjeni pyetjeve themelore

 • Cilat janë kufizimet për shkarkimin?

  Nuk ka kufizime. Ju mund të ngarkoni një numër të pakufizuar të videove me shpejtësi maksimale

 • A mund të shkarkoj video nga Twitter në iPhone tim ose Android?

  Po, ju mund të shkarkoni video në telefonat inteligjentë në formatin MP4. Skedarët në këtë format mund të shihen lehtësisht jashtë linje

 • Si mund të shkarkoj video nga Twitter në HD me cilësi të mirë dhe me cilësi të lartë?

  Cilësia e videos së shkarkuar varet vetëm nga vetë videoja origjinale. Në çdo rast, ju mund të zgjidhni opsione para se të shkarkoni, përfshirë cilësinë origjinale

 • A mund të shkarkoj ndonjë video ose gif nga Twitter?

  Po, çdo cicërimë me një video mund të shkarkohet me shkarkuesin tonë në internet

 • Cilin format video duhet të zgjedh për të shkarkuar në telefonin ose kompjuterin tim?

  Optiondo opsion video do të funksionojë për ju. Ajo funksionon në kompjuterë (PC, Mac) dhe pajisje mobile (Apple iPhone, Android).

 • Ku ruhet skedari pas ngarkimit të videove nga Twitter?

  Ku ruajtur skedari mund të ndryshojë në varësi të pajisjes tuaj. Kontrolloni dosjen e ruajtjes në pajisjen tuaj celular, tabletin ose kompjuterin. Ju mund të kontrolloni seksionin e Historisë së Shkarkimit në shfletuesin tuaj.

 • Në çfarë cilësie mund të shkarkoj video nga Twitter?

  Para se të shkarkoni, ju mund të zgjidhni cilësinë e videos dhe opsionet e formatit. Vetë opsionet varen nga videoja origjinale në Twitter

Ekipi ynë

Një ekip profesionist i zhvilluesve po punon në Twitter Video Shkarkues, i cili çdo ditë ndjek të gjitha ndryshimet më të fundit, kështu që ju mund të shkarkoni video

UI Developer

Elmer Satterfield

UI Developer

Zhvilluesi profesional i UI me përvojë 25 vjet! Zhvillon për ju një mënyrë të përshtatshme për të shkarkuar video nga Twitter

Founder, CEO

Javier Monahan

Founder, CEO

Themeluesi i Shkarkuesit tonë Video Twitter! Kjo ide gjeniale erdhi ndërsa ai po bënte dush dhe lexonte Twitter. Duke parë një video shumë qesharake, ai menjëherë kishte një dëshirë ta shkarkonte në smartphone -in e tij. Por duke mos gjetur një shkarkues të përshtatshëm, ai vendosi se duhej të bënte një të tillë!

Designer

Diane Cummings

Designer

Dizajneri Grafik Profesional i cili projektoi këtë sit të bukur! Asgjë e tepërt, vetëm tiparet më të nevojshme që ju lejojnë të shkarkoni me lehtësi dhe shpejt video!

Backend Developer

Ms. Maria Lindgren

Backend Developer

Zhvilluesi i softuerit të serverit, i cili ju lejon të shkarkoni video nga Twitter në pajisjen tuaj me shpejtësi maksimale

Copyright © twiloader.com 2019-2023, Shqipëri, . All rights reserved. DISCLAIMER: twiloader.com is not affiliated with Twitter in any way.

Other languagesen  ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu