Преземи CNBC - These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week 🤯 (via @CNBCMakeIt) (CNBC)

Преземете видео или GIF од Твитер

Преземи CNBC - These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week 🤯 (via @CNBCMakeIt)
CNBC

CNBC - These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week 🤯 (via @CNBCMakeIt)

8:39
30 April 2022

These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week 🤯 https://t.co/tvXa7OPrOs (via @CNBCMakeIt) https://t.co/cl3QACr8DA

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Најчесто поставувани прашања

Иако нашиот онлајн преземач е што е можно полесен за употреба, се обидовте да одговорите на основните прашања

Може ли да преземам видео или GIF од Твитер?

Да, секој твит со видео може да се преземе со нашиот онлајн преземач

Кој формат на видео треба да го изберам за преземање на мојот телефон или компјутер?

Секоја видео опција ќе работи за вас. Работи на компјутери (компјутер, Mac) и мобилни уреди (Apple iPhone, Android).

Во кој квалитет можам да преземам видеа од Твитер?

Пред да преземете, можете да ги изберете опциите за квалитет и формат на видео. Самите опции зависат од оригиналното видео на Твитер

Кои се ограничувањата за преземање?

Нема ограничувања. Можете да испратите неограничен број видеа со максимална брзина

Каде е зачувана датотеката по поставување видеа од Твитер?

Каде што е зачувана датотеката може да варира во зависност од вашиот уред. Проверете ја папката Зачувај на вашиот мобилен уред, таблет или компјутер. Можете да го проверите делот за историја на преземање во вашиот прелистувач.

Како да преземам видеа од Твитер во добар и висок квалитет HD?

Квалитетот на преземеното видео зависи само од оригиналното видео. Во секој случај, можете да изберете опции пред да преземете, вклучувајќи го и оригиналниот квалитет

Врвот #1 Твитер видео преземач

Ова е бесплатен преземач на видео преку Интернет од Твитер за зачувување на кој било уред за прегледување преку Интернет

Copyright © twiloader.com 2021-2023, , . All rights reserved. DISCLAIMER: twiloader.com is not affiliated with Twitter in any way.

Other languages ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  en ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu